Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Tohla

admin tarafından 9 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

O kadar çok kameralı sohbet sitesi varki sizlere hangisinin daha iyi hangisinin daha  özellikli olduğunu anlata anlata bitiremem . www.omeglechat.org  kuruluş olarak fesbuk ve omegla hakkında bilgiler vermektedir. Son makalerimizde Sizlere Türkiye ve Almanya’da popüler olan sohbet sitesi omeglachat.org u anlatmıştık.

İranda fazlası ile meşhur ve yapımı İranlılara ait olan bir web sitesi var ismi Tohla ‘dır . yabancılarla kameralı sohbet sisteminin süre gelen örneklerinden biridir. Tohla sistemi 4 farklı kısımdan oluşmaktadır.

* Yabancılarla Konuşun !

Tohla üzerinden bir yabancı ile sohbet edebilirsiniz , görüntülü olarak omegle benzeri siteler kategorisinde bulunan yabancı siteleri ziyaret edebilir. Farklı dil ve din den insanlarla ücretsiz konuşabilirsiniz.

* Random Chat !

Birbiri ardından sohbet sırası bekleyen  onbinlerce kullanıcı tohla ile rastgele sohbet ( random chat ) hizmetinin den yararlanmaktadır. Sizlerde Next veya Bağlan sekmesinden farklı kullanıcılar ile rastgele sohbet edebilirsiniz.

1 on 1 Chat ( İnsanlarla Birebir Sohbet ) ve İnsanlarla Konuşun ismi ile  bağlanmanız gerçekleşebilir.  Aşagıda görmüş olduğunuz resimdeki video chat kısmından tohla ile sohbet e başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Klima Servis Etiler
6 Ağustos 2019
Ome Tv
19 Kasım 2018
sesli omegle
19 Kasım 2018
Omegle Chat
19 Kasım 2018
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
son dakika haberler