Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Terrachat

admin tarafından 9 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Terra Chat ile İspanya Sohbet

Çogunlukla İspanyollar arasında yaygın olan Terra Chat , sizlere online sohbet odaları ile metin ve video sohbeti hizmeti vermektedir. Sizler ispanyada iseniz sizlere yakın olan şehirleri seçmeniz gerekmektedir.

Aktif olarak ( Arkdaşlık , Sevgi , Spor , İspanya , Seyahat , Futbol ve Terrachat ) kanalları mevcuttur. Online sayısı olarak anlık 120 – 200 arasından kullanıcısı bulunmaktadır.
» TERRA ile İlgili Sohbet kanalları

Terra sohbet İspanya’da  kısa sürede açık doğası göz önüne  sergilemiştir. Yıllardır hizmet veren terrachat.com adresi piyasada bulunan sohbet sitelerinden daha önceden kurulmuştur. İspanyada sosyal bir ağ tarzı oluşturmak için adım atılmıştır, belli bir süre terrachat popüler olarak devam etmiştir.

İspanyada seyahat etmek ve arkadaş bulmak için sistem üzerindeki  kanalları kullanabilirsiniz. En çok popüler olan kanal isimleri ;

– Terra İspanya
– Sevgi ve Arkadaşlık
– Terrachat Spor Kanalı
– Farklı Ülkeler hakkında bilgi paylaşılan chat kanalıdır.

HTML5, mobil cihazlar için sohbet erişim sağlayan terra ile sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Son zamanlarda yapmış olduğu değişlikler ile terra.com sitesine göz atabilirsiniz. Dünya’da bulunan farklı binbir konu hakkında makaleler bulabilir ve terrachat kısmından arkadaş bulabilirsiniz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Klima Servis Etiler
6 Ağustos 2019
Ome Tv
19 Kasım 2018
sesli omegle
19 Kasım 2018
Omegle Chat
19 Kasım 2018
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
son dakika haberler