Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Omegle Türkiye

admin tarafından 9 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve 2 yorum yapıldı.
Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Omegle yi 25 mart 2009 günü 18 yaşındaki Leif K-Brooks of Brattleboro, Vermont tarafından kurulmuştır.Logosunu ise omegadan esinlenerek çapraz açık mavi renginde omega simgesi kullanılmıştır.Omegle 14 Mart 2010 ta rastgele görüntülü ve sesli sohbet uygulamasınıda bünyesine kataraktan, gücüne güç katmıştır.

Omegle yeni arkadaşlar tanımak için harika bir yoldur. Omegle’yi diğer sohbet sitelerinden ayıran en önemli özelliği rastgele sohbetin olmasıdır. Hiç tanımadığınız farklı ülkelerden, farklı dillerden, farklı dinlerden, farklı kültürlerden insanlarla tanışıp, yep yeni arkadaşlıklar edinip hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Omegle ile konuşacağınız kişileri siz seçemessiniz start “başlat” dediğinizde size rastgele bir kullanıcı bulur istediğiniz zaman bu kullanıcıyı geçebilirsiniz “next” başka dediğiniz anda onu geçip size başka bir kullanıcı bulur böylece hiç tanımadığınız dünyanın tüm bölgelerinden rastgele insanlarla iletişime geçersiniz. En az ingilizce bilmeniz veya sözlük kullanmanız tavsiyemizdir çünkü sizin dilinizi bilen insanlarla karşılaşma şansınız çok azdır ortak dil olarak ingilizce kullanılmaktadır.

Omegle ile video ve yazılı olarak chat yapabilirsiniz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Klima Servis Etiler
6 Ağustos 2019
Ome Tv
19 Kasım 2018
sesli omegle
19 Kasım 2018
Omegle Chat
19 Kasım 2018
Yorumlar ( 2 )
  1. AHMET dedi ki:

    bayan arkadaş arıyorum

  2. Hozan dedi ki:

    Bayan arkadaslar bana ulassin


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
son dakika haberler