Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Omegle Türkçe

admin tarafından 9 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

 Omegle Türkçe

Omegle kullanıcıların kayıt olmaksızın yabancılarla iletişim kurmasına olanak sağlayan bir çevrimiçi sohbet sitesi.Hizmet rastgele çiftleri kullanıcıları tek bir sohbet oturumları, sohbet, “Siz” ve “Stranger” kolları kullanarak anonim.Brattleboro, Vermont 18 yaşındaki Leif K-Brooks sitesi tarafından oluşturulan ve 25 Mart 2009 tarihinde faaliyete geçmiştir.  adı “Omegle” kelimesi omega bir değişiklik.Logo mavi kısmı çapraz açık bir omega  içerir. 14 Mart 2010, Omegle sohbet metin ek bir video konferans özelliği tanıttı.

Mart 2009 lansmanı bir ay sonra daha az, Omegle günde 150,000 sayfa izlenimi etrafında topladı.  kullanımı zorunlu chatnames “Siz” ve “Stranger”, “Strangers konuşun!” Sitenin sloganı ve bir sohbet sonunda “konuşma ortağı bağlantısının kesildiğini” ister sitenin popülerliği yakıt ortaya çıktı.
Omegle yaygınlaştırılan tür anonim sohbet sohbet, yabancı sohbet, ya da 1-on-1 sohbet denir. Karşılaştırmalar yapılmış 1990′ların başlarında AOL.  Bu site, kullanıcıların Android yabancılarla, iPhone, iPod Touch veya Palm webOS ile sohbet sağlayan bir Omegle mobil uygulama sağlar.
Sitesinde düzenli aralıklarla otomatik botlar tarafından gönderilen spam mesajları engellemek için kullanıcılar zorlukları reCAPTCHA olarak bilinen anti-spam yazılımı, kullanır.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Klima Servis Etiler
6 Ağustos 2019
Ome Tv
19 Kasım 2018
sesli omegle
19 Kasım 2018
Omegle Chat
19 Kasım 2018
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
son dakika haberler