Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Omegle Chat

admin tarafından 9 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.
Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Sohbet programlarının ülkemize geldiği dönemleri hatırlar mısınız? O zaman sohbet kavramı yerine İngilizce anlamı olan Chat kelimesi kullanılıyordu. Ve o dönemlerde Chat kavramı ile ilgili değişik espriler türetildi. Chat programları o zaman günümüzdeki kadar gelişmiş değildi. Chat programları ile sadece yazışma imkânına sahiptik. Bu yazımı okuyorsanız eminim aranızda Chat yapmamış olan yoktur.

Chat mesajlaşmak yazışmak anlamında kullanılıyordu. Chat yaparken bazı olumsuzluklarla karşılaşıyorduk. Bir siteye giriyorduk. Sitede karşı cinsten 10 kişi sisteme dâhil görünüyordu. O kişilerle sohbet edebilmek için neler neler yazmıyorduk ki. Ne yazsak yazalım bir türlü bize dönüş yapmıyorlardı. Bu durumda çoğu zaman yaratıcı fikirler üretemedik diye kendimize kızıyorduk. Oysa o farklı nikli üyelerin bilgisayar botu olduğunun farkında bile değildik. Hayali üretilmiş, üye çekmek için sisteme atılmış bot isimlerdi.

Chat yaparken yaşadığımız diğer büyük olumsuzluk karşı tarafın çevrim içi olup olmadığını göremiyorduk. Saatlerce birilerine bir şeyler yazıp duruyorduk ve bize o kişinin programdan ayrıldığını yarım saat sonra bildiriyorlardı. Saatlerce bilgisayarda dertleşen komik birinin durumuna düşüyorduk. Chat programında görüntülü ve sesli konuşma imkânımız yoktu. Sadece bilgisayarla yazışan iki kişi gibi kendimizi sanal boyutta hissediyorduk. İlişkilerimizde hep sanal boyuttan ileri gidemiyordu.

Chat devri omegle Chat ile artık altın çağını yaşamaya başladı. Yukarıda saydığımız hiçbir olumsuzlukla omegle Chat programı ile karşılaşmazsınız. Görüntülü ve sesli sohbet imkânı sunan omegle Chat ile artık ilişkileriniz daha canlı ve gerçekçi. Sanal boyuttan gerçek boyuta ilişkilerinizi taşımak istiyorsanız mutlaka omegle Chat programını kullanmanız gerekir.

Omegle ile Chat’a başlamak için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantılı bir bilgisayardır. Bilgisayarınıza adobe flash player programının yüklü olmasına da dikkat edin. Mutlu huzurlu bir yaşam geçirmeniz dileğiyle hoşça kalın.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Klima Servis Etiler
6 Ağustos 2019
Ome Tv
19 Kasım 2018
sesli omegle
19 Kasım 2018
Omegle Türkiye
19 Kasım 2018
Yorumlar ( 1 )
  1. AHMET dedi ki:

    arkadaş arıyorum bayan


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
son dakika haberler